Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Niebieszczany - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Bystre

Bystre(Niebieszczany + 24 km)

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 062 m²

Pragniemy przedstawić na sprzedaż kompleks 3 całorocznych budynków rekreacji indywidualnej, położonej na gruncie o powierzchni 30,62 ara. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bystrem, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bereźnica Wyżna

Bereźnica Wyżna(Niebieszczany + 23 km)

1 639 000 zł235 m² 6 974,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 447 m²

Wyjątkowa nieruchomość W sercu bieszczad bereżnica wyżna | 200 m dom + budynek rekreacyjny | widoki premium | standard A+ Zapraszam do zapoznania się z jedną z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Besko(Niebieszczany + 18 km)

189 000 zł115 m² 1 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom drewniany położony w miejscowości Besko (gmina Besko, powiat sanocki, województwo podkarpackie). Działka: 68 ar (numer działki 1962/2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sanok

Dąbrówka,Sanok(Niebieszczany + 7 km)

346 000 zł100 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży murowanego dom na Dąbrówce. Budynek wybudowany w 1961r. Murowany z pustaka i cegły. Częściowo podpiwniczony. W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rymanów

Rymanów(Niebieszczany + 23 km)

599 000 zł258,62 m² 2 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny dom w Rymanowie doskonałe położenie, przestronność i styl Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wańkowa

Wańkowa(Niebieszczany + 24 km)

3 399 000 zł100 m² 33 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży inwestycyjnej działki z domem zlokalizowanej przy wyciągu Bieszczad.ski Wańkowa. miejscowość Wańkowa powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zahoczewie

Zahoczewie(Niebieszczany + 16 km)

799 000 zł228 m² 35,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom w Sercu Bieszczadów Nowoczesny Komfort w Harmonii z Naturą! Lokalizacja: zahoczewie, bieszczady Perła Południowo-Wschodniej Polski! Nieruchomość położona jest w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Tyrawa Wołoska

Tyrawa Wołoska(Niebieszczany + 18 km)

1 999 000 zł80 m² 24 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 207 m²

MM Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż absolutnie unikatową nieruchomość, położoną w Tyrawie Wołoskiej, w sercu podkarpackiej natury. To miejsce stworzone dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska(Niebieszczany + 19 km)

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Grabownica Starzeńska (gm. Brzozów), w spokojnej, zielonej okolicy. W skład oferty wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Królik Polski

Królik Polski(Niebieszczany + 25 km)

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu królik polski, gmina rymanów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebieszczany

Niebieszczany,podkarpackie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do remontu gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebieszczany

Niebieszczany,podkarpackie

120 000 zł112 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 m²

Sprzedam dom wolno- stojący drewniany , parterowy o powierzchni użytkowej 112 m2 w miejscowości Niebieszczany-( gmina Sanok) wraz z dużą 17.83 Arowa działką.Do domu przyłączony jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij